Мой плейлист

Princ1 - Sekret (Remix)

Princ1 - Sekret (Remix)
  • Слушали: 135
  • Размер: 8.3 MB
  • Длительность: 3:36
  • Качество: 320 kbps
  • Опубликовано: 06 ноябрь 2022
Слушать песню
Скачать песню
Скачать песню Princ1 - Sekret (Remix) в mp3 или слушать онлайн бесплатно
Текст песни
Princ1 - Sekret (Slowed, Reverb)
Sekretet e mia me kon tjeter ai i ki nda ti a i ki nda
mkan than ja ki nis mallit se spo duron mo
jo me ty ty ty skisha dasht mu nda
ty ty ty po du prap met pa
kaj kaj kaj loti osht tu tha
ku je ku je ti e vogla ime a kthena mo 2+
A NGA COLEMBIA A NGA COLEMBIA ti je
je shum doz e fort je shum doy e fort
o bobo o bobo sa mki deh
je fik e spo ndezesh ma
hade ndezi pak
se veq un kom qelsin e zemres tane
edi qe jam qun haram po sta boj haram
athu koha mmenjen po ta ndrron
ko koht e fundit ja ka nis nis
luksi met pelqy ty
edhe me menja tu ka rrit
gjynaf qe u ndam gjynaf qe u ndam
dhe shqonia per ne u merzit
Sekretet e mia me kon tjeter ai i ki nda ti a i ki nda
mkan than ja ki nis mallit se spo duron mo
jo me ty ty ty skisha dasht mu nda
ty ty ty po du prap met pa
kaj kaj kaj loti osht tu tha
ku je ku je ti e vogla ime a kthena mo 2+
tok e toke doren hade me mu toke
mos na bo si qytetare un maloke ti maloke
qe kur tkom pa heren e par ja ka nis ni dhimbje koke
une edi ti nuk je bar po ti qenke kile drroge
athu bon mem harru bon mem harru
bon mem harru ti mu
trrupin a bon me e lshu a bon me e lshu
se je bo drrog
jo jo seki pas njo gjithmon i ki pas
dy dashni njo per mu njo per mu
edhe njo per benzin
ja nisem pahiri shoqe
tash pa ty sun rri
hade ma hade ma veq per inat EX
Sekretet e mia me kon tjeter ai i ki nda ti a i ki nda
mkan than ja ki nis mallit se spo duron mo
jo me ty ty ty skisha dasht mu nda
ty ty ty po du prap met pa
kaj kaj kaj loti osht tu tha
ku je ku je ti e vogla ime a kthena mo 2+
Комментарии
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив